Kancelarie Komornicze

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Bełchatowie:

1. Małgorzata Augustyniak-Kubala
Kancelaria Komornicza nr I w Zelowie

ul. Św. Anny 12

97-425 Zelów

tel: 516-799-112, 44 633-49-61

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7:30-15:30
  • komornik:  śr. 9.00-15.00

2. Jacek Hajdukiewicz
Kancelaria Komornicza nr II w Bełchatowie

ul. T. Kościuszki 17 (II piętro)
97-400 Bełchatów
tel/fax: 44 635-04-80

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00, wt. 9.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

3. Tamara Sowińska zastępująca komornika Dominika Krakowiaka
Kancelaria Komornicza nr III w Bełchatowie

ul. T. Kościuszki 10

97-400 Bełchatów

tel/fax: 44 633-86-73

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 9.00-16.00

4. Piotr Nawrotkiewicz
Kancelaria Komornicza nr IV w Bełchatowie

ul. Okrzei 45
97-400 Bełchatów
tel. 603 051 008

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30, wt. 7.30-17.00
  • komornik:  wt. 9.00-17.00

5. Mariola Szczęsna
Kancelaria Komornicza nr V w Bełchatowie

ul. Czyżewskiego 1

97-400 Bełchatów

tel/fax: 44 632-44-44

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 8.00-16.00

6. Marcin Włodarczyk-Działkowski
Kancelaria Komornicza nr VI w Bełchatowie

ul. Okrzei 45
97-400 Bełchatów
tel/fax: 44 632-26-21, 509 644 032

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-14.00
  • komornik:  czw. 10.00-15.00

 

7. Angelika Jędrzejec

Kancelaria Komornica nr VII w Bełchatowie

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 26

97-400 Bełchatów

tel. 502 504 201

 Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-14.30
  • komornik:  śr. 8.00-16.00

 

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Opocznie:

1. Beata Wujek zastępująca komornika Wiesława Masłowskiego
Kancelaria Komornicza nr I w Opocznie

ul. Piotrkowska 59C
26-300 Opoczno
tel/fax: 44 755-33-10

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30
  • komornik:  czw. 9.00-15.00

2. Bartłomiej Sobczak
Kancelaria Komornicza nr II w Opocznie

ul. Gen. Kazimierza Bończy-Załęskiego 18
26-300 Opoczno
tel. 690 55 88 88

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00
  • komornik:  pn. 10.00-18.00

3. Magdalena Trojanowska
Kancelaria Komornicza nr III w Opocznie

Pl. Kościuszki 2

26-300 Opoczno

tel.  729979382

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-czw. 8.00-15.00
  • komornik: wt. 9.00-17.00

 

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim:

1. Jerzy Dobrowolski
Kancelaria Komornicza nr I w Piotrkowie Tryb.

ul. 3 Maja 4

97-300 Piotrków Tryb.

tel/fax: 44 647-50-27

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30,  wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

2. Marcin Dorosławski
Kancelaria Komornicza nr II w Piotrkowie Tryb.

Plac Kościuszki 7 I piętro

97-300 Piotrków Tryb.

tel/fax: 44 755-51-21

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.30-16.30
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

3. Ewald Macierzyński
Kancelaria Komornicza nr III w Piotrkowie Tryb.

ul. Sienkiewicza 16B

97-300 Piotrków Tryb.

tel/fax: 44 715 50 07

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00,  czw. 10.00-18.00
  • komornik:  wt. 8.00-11.00,  czw. 15.00-18.00

4. Piotr Nowak
Kancelaria Komornicza nr IV w Piotrkowie Tryb.

ul. 3 Maja 4
97-300 Piotrków Trybunalski
tel/fax: 44 649-88-90

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.pt. 7.30-15.30,  wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

5. Michał Pawlak
Kancelaria Komornicza nr V w Tuszynie

ul. Aleksandra Zwierzyńskiego 6A

95-080 Tuszyn

tel: 42 215-70-96, fax: 42 215-70-95

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.pt. 8.00-14.00,  śr. 8.00-16.00
  • komornik:  śr. 9.00-16.00

6. Piotr Nowak zastępujący komornika Bartłomieja Reczek
Kancelaria Komornicza nr VI w Piotrkowie Tryb.

Al. 3 Maja 4  p.II

97-300 Piotrków Tryb.

tel/fax: 44 649-88-90

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30, wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

7. Agnieszka Różycka
Kancelaria Komornicza nr VII w Piotrkowie Tryb.

ul. 3 Maja 4
97-300 Piotrków Trybunalski
tel/fax: 44 649-74-83

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30, wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

8. Krzysztof Stefański
Kancelaria Komornicza nr VIII w Piotrkowie Tryb.

ul. Narutowicza 58/60 lok.10
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 691 795 258

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.pt. 8.00-14.00, wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 8.00-16.00

9. Sławomir Suliński
Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Tryb.

ul. Armii Krajowej 22 lok.4 (I piętro)
97-300 Piotrków Trybunalski
tel/fax: 44 649-73-70

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30,  wt. 8.00-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

 

10. Katarzyna Świciewska-Kazimierczak
Kancelaria Komornicza nr X w Piotrkowie Tryb.


97-300 Piotrków Trybunalski
tel/fax:

Godziny urzędowania:
  • kancelaria:
  • komornik: 

 

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku:

1. Katarzyna Matras
Kancelaria Komornicza nr I w Radomsku

ul. Tysiąclecia 1A/ 1

97-500 Radomsko

tel/fax: 44 682-22-53

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn., wt., czw. 7.30-15.30, śr. 7.30-16.00, pt. 7.30-15.00
  • komornik:  śr. 10.00-16.00

2. Bożena Pietras
Kancelaria Komornicza nr II w Radomsku

ul. Tysiąclecia 4 pok.8
97-500 Radomsko
tel/fax: 44 685-17-84

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-15.30, czw. 8.00-16.00
  • komornik:  czw. 10.00-16.00

3. Karolina Rutkowska
Kancelaria Komornicza nr III w Radomsku

ul. Reymonta 62
97-500 Radomsko
tel/fax: 44 683-95-48

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-15.00, wt. 8.00-16.00
  • komornik: wt. 10.00-16.00

4. Rafał Trawiński
Kancelaria Komornicza nr IV w Radomsku

ul. Metalurgii 1
97-500 Radomsko
tel/fax: 44 680-98-35

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-16.00
  • komornik:  czw. 12.00-16.00

5. Karolina Borecka
Kancelaria Komornicza nr V w Radomsku

ul. Tysiąclecia 1
97-500 Rdomsko
tel/fax: 44 646-06-73

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 9.00-15.00, czw. 9.00-16.00
  • komornik: czw. 10.00-16.00

6. Roman Balas
Kancelaria Komornicza nr VI w Radomsku

ul. Rolna 6 lok.02
97-500 Rdomsko
tel/fax: 44 617-30-40,  kom. 797 806 350

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-15.00, wt. 8.00-15.30
  • komornik: wt. 9.00-15.30

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim:

1. Agnieszka Bilska
Kancelaria Komornicza nr I w Osiedlu Niewiadów

Osiedle Niewiadów 49 lok. 207

97-225 Ujazd

tel: 44 710-06-71,  fax: 44 741-59-59

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 8.00-14.00
  • komornik:  wt. 10.00-14.00

2. Aleksandra Błasiak-Dżereń
Kancelaria Komornicza nr II w Tomaszowie Maz.

ul. Kościuszki 13
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel/fax: 44 724-59-79

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 9.00-14.00
  • komornik:  wt. 10.00-15.00

3. Michał Ratusznik
Kancelaria Komornicza nr III w Tomaszowie Maz.

ul. Mościckiego 38

97-200 Tomaszów Maz.

tel/fax: 44 786-10-86

Godziny urzedowania:
  • kancelaria: pn.-czw. 8.00-15.00
  • komornik:  wt. 10.00-15.00

4. Tomasz Rychlik
Kancelaria Komornicza nr IV w Tomaszowie Maz.

ul. Tkacka 4 piętro II

97-200 Tomaszów Maz.

tel./fax: 44 725-80-35, kom. 509-242-245

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-czw. 9.00-14.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

5. Piotr Skoczylas
Kancelaria Komornicza nr V w Tomaszowie Maz.

ul. Mościckiego 14/18
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel: 44 712-35-56,  fax: 44 724-06-26,

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30, wt. 7.30-16.00
  • komornik:  wt. 10.00-16.00

6. Paweł Świtkowski
Kancelaria Komornicza nr VI w Tomaszowie Maz.

ul. Św. Antoniego 12
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel/fax: 44 723-71-54

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn., śr., czw. 7.30-15.30, wt. 8.00-16.00, pt. 7.30-15.00
  • komornik:  wt. 10.00-15.00

7. Patryk Turlik
Kancelaria Komornicza nr VII w Tomaszowie Maz.

ul. Bartosza Głowackiego 1

97-200 Tomaszów Maz.

tel./fax: 44 714-01-75

Godziny urzędowania:
  • kancelaria: pn.-pt. 7.30-15.30
  • komornik: wt. 10.00-16.00